O Nas

ZESPÓŁ MiniMai

Kilka słów o tym kim jesteśmy oraz czym się zajmujemy.

Cześć! Mam na imię Sylwia i jestem odpowiedzialna za projekt MiniMai. Koncepcja doniczek ściennych narodziła się podczas remontu domu. W tamtym czasie posiadałam już całkiem pokaźną kolekcję roślin. Chciałam coś z nimi zrobić, a, że nie mieliśmy z mężem do zagospodarowania zbyt wiele miejsca wpadłam na pomysł, aby „posadzić” je na ścianie.

Wypróbowałam kilka rozwiązań. Doniczki samowiszące, niewidoczne mocowania czy makramy. Były to opcje poprawne, ale nie dość satysfakcjonujące. Tak więc, nie mogąc znaleźć rozwiązania swojego problemu zaczęłam przeglądać internet w poszukiwaniu inspiracji. 

Po kilku podejściach do komputera oraz wyborze 4 najciekawszych wariantów które znalazłam, usiadłam do programu 3d i stworzyłam z pomocą męża to co właśnie możesz zobaczyć na naszej stronie.

Kolejne etapy potoczyły się już szybko. Znalazłam firmę zajmującą się drukiem 3d, która w około miesiąc wykonała prototyp. Przetestowałam wygląd, wymiary oraz obciążenie. Po ustaleniu docelowych parametrów zleciłam wykonanie serii 32 doniczek i tak powstała mój ogród wertykalny.

Aktualnie rozwijam projekt wraz z mężem. Prowadzimy stronę internetową minimai.pl gdzie udostępniamy nasze doniczki, abym nie tylko ja mogła cieszyć się z ich szerokiej gamy zastosowań. 

Tak więc, jeśli szukasz minimalistycznego i eleganckiego rozwiązania podobnego problemu ,od którego zaczęła się historia MiniMai, istnieje duża szansa, że nasze półki sprawdzą się również w Twoim domu. 🙂